Ana Sayfa | Hakkımızda | Hizmetlerimiz | İnsan Kaynakları | İletişim

Hgl Gümrük Müşavirliği Lojistik ve Dış Ticaret A.Ş

Hizmet verdiği alanda en iyi olmayı hedeflemiş, değerlerini oluştururken; müşteri memnuniyetini, insana ve çevreye saygıyı, yaratıcı olmayı ,çalışan memnuniyetini, ekip çalışması ve takım ruhu olgularını temel ilkeleri olarak belirlemiştir.

Dış ticaretin en kritik aşamasında hizmet verdiğimizin bilinciyle kendimizi açık, kurumsal, şeffaf, dürüst, kolay ve her zaman ulaşılabilir, şirketinizi kendi şirketimiz gibi gören dış ticaret partneriniz olarak tanımlıyoruz.

Tekstil, Gıda, Teknoloji, Endüstri,Yapı&Dekorasyon ,Sağlık,Kozmetik ve Perakende sektörleri için etkin ve deneyimli kadrosu ile siz değerli müşterilerimize farklı çözüm yolları üretmekteyiz.

Firmamız ,Teşvik ve Uygulama Hizmetlerini ,dış ticarete konu her türlü yazılı ve sözlü danışmanlık işlemlerini sorunsuz ve hızlı şekilde yürütür.

HGL Gümrükleme; Uluslararası Kara,Hava,Deniz taşımacılığı , Serbest Depo, Antrepo, İç Nakliye hizmetlerini, üstün deneyim ve alt yapısı olan Lojistik Çözüm Ortağımız Hellmann Worldwide Logistics firması ile bir bütün olarak sunmaktadır.

Tüm ofislerimizi online birbirine bağlayan ve sürekli güncellenen bilgi-işlem altyapımız, araç filomuz ve kuryelerimiz ile sürekli evrak sirkülasyonu sağlanmaktadır.